• 20 stycznia 2021

Kamil Durczok

Kamil Durczok przyznał się do fałszowani weksli. Po oczyszczeniu jego żony z podejrzeń jego sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła. Co czeka byłego dziennikarza?

Po poniedziałkowym zatrzymaniu Durczok przyznał się do winy. Do zatrzymania doszło w związku ze śledztwem w sprawie sfałszowania weksli, którymi w 2008 Durczok zabezpieczył kredyt hipoteczny we frankach. Były dziennikarz próbował przekonać śledczych, że jego żona również podpisała fałszywe dokumenty. Po stwierdzeniu przez biegłych podrobienia podpisu, Durczok przyznał się do winy, jednak utrzymuje, że jego żona była świadkiem popełnienia przez niego przestępstwa, za które teraz grozi mu od pięciu do nawet dwudziestu pięciu lat pozbawienia wolności. Zostaną przeprowadzone czynności w celu sprawdzenia prawdziwości jego wersji wydarzeń.

https://pinbook.pl/gwiazdy/kamil-durczok-przyznal-sie-do-falszerstwa - zobacz szczegóły!

Fałszywe dokumenty są warte około osiem milionów złotych, czyli nieco ponad dwa tysiące franków szwajcarskich. W połączeniu z prowadzeniem pod wpływem alkoholu, wspomniana sprawa najprawdopodobniej dogłębnie pogrąży Durczoka.

Share :

Może Cię zainteresować