• 24 września 2020

Niebezpieczny wirus i biologiczna bzdura roku - przegląd prasy

Dzisiejszy świat jest niezwykle dynamiczny. Codziennie zachodzą w nim zmiany i zjawiska, które mają realny wpływ na nasze życie. Dzięki internetowi jesteśmy w stanie bardzo szybko zdobywać, przetwarzać i weryfikować informacje z całego świata. Nic więc dziwnego, że staje się on coraz poważniejszą alternatywą dla tradycyjnej prasy czy telewizji. Oto jedne z najciekawszych wydarzeń ostatnich dni - bądź na bieżąco.

Groźny wirus w Chinach

Kilka dni temu światem wstrząsnęła wiadomość o pojawieniu się w Chinach nowego wirusa, który może być groźny dla człowieka. Atakuje on przede wszystkim płuca i układ oddechowy - są już także pierwsze ofiary śmiertelne. Sytuacja budzi niepokój zwłaszcza przez wzgląd na zbliżający się chiński nowy rok, w trakcie którego ogromne grupy osób będą przemieszczać się właśnie w kierunku Chin. Na razie nie znamy wielu konkretów - prawdopodobnie więcej oficjalnych informacji pojawi się niebawem. Więcej o groźnej chorobie przeczytać można pod linkiem https://pinbook.pl/wiadomosci/wirus-z-chin.

Biologiczna bzdura roku

Czym właściwie jest biologiczna bzdura roku? To lista najbardziej absurdalnych wypowiedzi znanych osób, które nie uniknęły czujnym internautom. W zestawieniu za rok 2019 znajdziemy między innymi wypowiedź Ewy Kopacz, która twierdzi, że ludzie polowali na dinozaury przy użyciu kamieni. Rozbawienie może też budzić teza Rafała Ziemkiewicza, według której karpie nie mają systemu nerwowego. Są to jedynie przykłady i z całą pewnością warto zapoznać się z resztą listy. Można to zrobić pod adresem https://pinbook.pl/wiadomosci/biologiczna-bzdura-roku

Share :

Może Cię zainteresować

E-papierosy zabijają

Czy aby na pewno takie zdrowe? O czym mowa? O niczym innym jak e-papierosach. Kilka lat temu przyszedł "szał" na...

Książka telefoniczna online

Internetowa książka telefoniczna. Czy warto z niej korzystać? Wiele osób w dzisiejszych czasach używa...